środa, 22 maja 2013

inspiracje : Gejsza II - Magda

Sesje inspirowane gejszą ( mniej lub bardziej) pokazywałam już dwie. Jedną TU a drugą TU ,   ale chronologicznie, to ta była pierwsza :)  Zrobiłam ją w 2007 roku i to była tez jedna z pierwszych sesji portretowych wykonanych i wystylizowanych przeze mnie.. więc wybaczcie jej braki  :) Modelka Magda. ( tak, ta sama co w drugiej wymienionej wyżej sesji ;) - jeszcze nie raz jej nie rozpoznacie  ;)  Lubię tą sesję, przez oszczędność kolorów.. i kontrast czerwonych ust  :)
2 komentarze:

  1. wow! mega! ta gejsza jest niesamowicie mroczna i tajemnicza...:) super przekaz i wyraz twarzy na medal:) brawa dla modelki i Pani fotograf:)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Sesja krystaliczna, tajemnicza i przeszywająca. Niesamowite kolory. Zgodzę się z przedmówczynią, że jest mroczna, ale zarazem eteryczna. Takie wszystko niby statyczne i pełne harmonii, kojący odcień błękitu tylko te Oczy wbijają ostrza prosto w serce. No i zimna czerwień ust niczym drapieżca wracający z łowów, my (odbiorcy) jesteśmy następni - takie mam odczucie. Sesja jest przepiękna. Niesamowite połączenie spokoju barw i statyczności a niepokoju i napięcia jaki wywołuje w odbiorcy obraz.

    OdpowiedzUsuń