poniedziałek, 6 maja 2013

Inspiracje : Gejsza I - Magda

      W ostatnim poście zalałam Was zdjęciami w wiosenno - gejszowym klimacie :)  Wspomniałam też ,że nie są one pierwszymi w takiej stylizacji  w moim foto- dorobku . Dziś pokażę Wam kolejną sesję  w kwitnących drzewach i  mocno ukierunkowaną na gejszę.. choć nie dosłownie ..  Jak widać,  ten sam temat a jednak efekt zupełnie inny :)  Dużą rolę w tej różnicy odgrywa na pewno pogoda ( tu piękne słońce, bezchmurne niebo w poprzednim poście, zachmurzone z tendencją do opadów ), ale  też modelka ( choć Magda i Olga dobrze się znają i przyjaźnią.. są zupełnie różne i w urodzie i w charakterze.. i to bardzo fajnie widać na zdjęciach ) no i nie ukrywajmy.. umiejętności fotografa też mają duże znaczenie.. Sesja z poprzedniego posta to "świeżynka" , sesja poniżej była robiona w kwietniu 2009 roku..  od tamtej pory duużo się nauczyłam  :)  
    Magdę w roli gejszy zobaczycie raz jeszcze.. w kolejnym poście.. ale już bez kwitnących drzew..   ( coś lubię ten temat.. i chyba jeszczę do niego wrócę  ;) ) 
ps. Magda jest na blogu po raz pierwszy .. ale nie ostatni.. to kolejna moja przyjaciółka na której ćwiczyłam umiejętności fotografa i która dzielnie znosiła wszystkie moje pomysły na zdjecia  :)  
3 komentarze:

  1. Zdjęcia w piękny sposób zainspirowane kulturą japońską. Eleganckie i stylowe, a nie kiczowate :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ostatnie zdjęcie mistrzostwo! i ta stylizacja:))))))))) brwi! uwielbiam Twoje fotki:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne zdjęcia, jak zwykle, i modelka zachwycająca ;)

    OdpowiedzUsuń